Opublikowano 2018-08-20 09:56:26

Galeria zdjęć z Złotowskiej Biesiady ze Smakiem

Złota Gropa - Złotowska Biesiada ze Smakiem - 15.08.2018 r.
Kliknij, aby powiększyć plakat
Złotowska Biesiada ze Smakiem - 15.08.2018 r.
Kliknij, aby powiększyć plakat

Złotowska Biesiada ze Smakiem

– wydarzenie kulinarno- muzyczno- artystyczne

Chociaż pogoda była w kratkę zabawa była fantastyczna!

O 14.00 rozpoczął się konkurs kulinarny „Złota Gropa” czyli wielka degustacja. Uczestnikami konkursu byli restauratorzy z powiatu złotowskiego: Poziomka z Kujanek, Folklor z Jastrowia oraz Millenium ze Złotowa. Poza konkurencją udział wzieli Folwark Hawaje, który wspierał degustacje dziczyzny w namiocie Lasów Państwowych oraz Dom Polski, który przygotował żurek.Jurorzy - mieszkańcy i goście miasta oddali 200 głosów na najlepszą potrawę - zwycięzcą został krem kurkowy przygotyowany przez Poziomkę z Kujanek - serdecznie gratulujemy Pani Annie Kanurskiej. 

Muzyczne smaczki serwowali: „No to cyk”,  Bogdan Trojanek, Terne Roma oraz przyjaciele. A do 24.00 SUMMER CAMP PARTY czyli dyskoteka w namiocie na Półwyspie Rybackim zagrali: DJ Salis i laser show oraz lokalni Dje

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się:

·         Strafa porozmawiajmy o Złotowie - można było przy pysznej kawie i mrożonej herbacie "herbatka stulatka" porozmawiać z Panem Burmistrzem. 

·         Warsztaty z odwzorowywania haftu krajańskiego na porcelanowych kubeczkach, talerzach, magnesach i lnianych ekologicznych torbach.

·         Szczególnych wrażeń dostarczył „Balon na Półwyspie Rybackim” pogoda dopisała, krótkie loty balonem trwały do godz. 22.00.

 Zapraszamy do galerii zdjęć :)

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner