Edycja konkursu 2021

08 kwietnia 2022 r. w sali kinowej Złotowskiego Domu Kultury po raz XXII miał miejsce wielki finał konkursu Powiatowe Godło Promocyjne Złoty Herb 2021.

Organizatorami konkursu kolejny raz byli Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie oraz Burmistrz Miasta Złotowa - Pan Adam Pulit, współorganizatorem Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile.

Patronat honorowy objęli: Poseł na Sejm RP Przewodniczący Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej - Pan Tomasz Ławniczak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego - Pan Marek Woźniak oraz Prezes Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej - Pan Jerzy Bartnik.

Podczas gali wyłonieni zostali również laureaci konkursu "ZAWODOWCY POSZUKIWANI - 2022” realizowanego w 2 kategoriach dla uczniów szkół podstawowych z powiatu złotowskiego oraz Miasta i Gminy Łobżenica. Na konkurs wpłynęło łącznie 97 prac wykonanych przez 119 uczniów z 9 szkół podstawowych. Laureaci konkursu otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy symboliczne podarunki.


Konkurs Powiatowe Godło Promocyjne Złoty Herb 2021:
KATEGORIA: PRODUKCJA
NOMINACJE:
1) PALUCH HENRYK. PIEKARNIA LĘDYCZEK
UL. KOPERNIKA 16, 64-965 OKONEK
2) „ROLNIK” GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA”
W ZŁOTOWIE, UL. WAWRZYNIAKA 4A, 77-400 ZŁOTÓW
3) ZAKŁAD STOLARKI KAZIMIERZ DORSCH
UL. KS. DOMAŃSKIEGO 52, 77-400 ZŁOTÓW
4) GOSPODARSTWO ROLNE NORBERTA, PAWŁA I BARTOSZA PISZCZEK
DZIERZĄŻENKO, UL. GAJOWA 26, 77-400 ZŁOTÓW
WYRÓŻNIENIE W KATEGORII PRODUKCJA: GOSPODARSTWO ROLNE NORBERTA, PAWŁA I BARTOSZA PISZCZEK, DZIERZĄŻENKO, UL. GAJOWA 26, 77-400 ZŁOTÓW

LAUREAT KATEGORIA PRODUKCJA: PALUCH HENRYK. PIEKARNIA LĘDYCZEK
UL. KOPERNIKA 16, 64-965 OKONEK

KATEGORIA: USŁUGI
NOMINACJE:
1) AUTO-MOTO SOSNOWSKI JOLANTA OLSZEWSKA
UL. ZŁOTOWSKA 62, 77-430 KRAJENKA
2) BBTECHNIKA BARTŁOMIEJ BATKO
DZIERZĄŻENKO, UL. GAJOWA 1, 77-400 ZŁOTÓW
3) GOŚCINIEC KRAJEŃSKI KRZYSZTOF GNIOT
UL. DOMAŃSKIEGO 8C, 77-430 KRAJENKA
4) DACHMAN ADAM CZARNOTTA
CZERNICE 9, 77-424 ZAKRZEWO

LAUREAT KATEGORIA USŁUGI: BBTECHNIKA BARTŁOMIEJ BATKO, DZIERZĄŻENKO, UL. GAJOWA 1, 77-400 ZŁOTÓW


KATEGORIA: HANDEL
NOMINACJE:
1) PALUCH HENRYK. PIEKARNIA LĘDYCZEK
UL. KOPERNIKA 16, 64-965 OKONEK
2) „ROLNIK” GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W ZŁOTOWIE UL. WAWRZYNIAKA 4A, 77-400 ZŁOTÓW
3) GOLD LAS – SKUP, SPRZEDAŻ RUNA LEŚNEGO, DAMIAN PYRKOWSKI, GÓRZNA 33, 77-400 ZŁOTÓW

LAUREAT KATEGORIA HANDEL: „ROLNIK” GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W ZŁOTOWIE UL. WAWRZYNIAKA 4A, 77-400 ZŁOTÓW

KATEGORIA: ZDROWY ZŁOTÓW
1) ŚWIAT OZE FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DARIUSZ ALBIN
UL. WOJSKA POLSKIEGO 28, 77-400 ZŁOTÓW
2) SKLEP MEDYCZNY REHA-ORT S.C. UL. GRUDZIŃSKICH 8, 77-400 ZŁOTÓW
3) GREGOR ADAM GREGORKIEWICZ UL. WOJSKA POLSKIEGO 14A, 77-400 ZŁOTÓW
LAUREAT KATEGORIA ZDROWY ZŁOTÓW: ŚWIAT OZE FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DARIUSZ ALBIN UL. WOJSKA POLSKIEGO 28, 77-400 ZŁOTÓW

Wręczone zostały również nagrody specjalne dla:
• SPÓŁDZIELCZY BANK LUDOWY W ZŁOTOWIE
ZA DYNAMICZNY ROZWÓJ, WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG BANKOWYCH
ORAZ ZDOBYTE ZAUFANIE KLIENTÓW.
• MIEJSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O. W ZŁOTOWIE
ZA KOMPLEKSOWE UPORZĄDKOWANIE I MODERNIZACJĘ GOSPODARKI
WODNO-ŚCIEKOWEJ W AGLOMERACJI ZŁOTÓW.


Muzycznie Galę uświetniali „Chór Szkolny” oraz zespół taneczny „Mali Złotowienie” ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie pod kierownictwem Tomasza Mendyka.

Wszystkim nominowanym oraz laureatom serdecznie gratulujemy i już zapraszamy na kolejną XXIII edycję konkursu.

Ostatnia modyfikacja treści: 2022-04-14 11:57:50
Generuję dokument pdf. Proszę nie opuszczać strony.
Wygeneruj PDF
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner