O Euro Eco Festival

Największe wydarzenie w Złotowie odbywające się cyklicznie od 1995 roku w ostatni weekend czerwca. Składa z wielu imprez o charakterze kulturalnym, artystycznym, sportowo-rekreacyjnym, ekologicznym, edukacyjnym, koncertów i eventów.

Część z nich jak akcja powszechnego sadzenia drzew, Turniej Piłki Nożnej Chrupek Cup, turnieje tenisowe, Eco Cross – bieg dookoła Jeziora Miejskiego na dystansie 4 km, turniej strzelecki czy warsztaty dawnego rzemiosła na terenie Zagrody Krajeńskiej odbywa już tradycyjnie się od kilkunastu lat.

Euro Eco Festival to również występy gwiazd polskiej sceny muzycznej najwyższego formatu – w Złotowie zagrali m.in. Ania Dąbrowska, Margaret, Kamil Bednarek, Bracia czy Habakuk.

Organizatorem Euro Eco Festival jest Gmina Miasto Złotów poprzez swoje jednostki organizacyjne: Urząd Miejski w Złotowie i Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej oraz instytucje kultury: Miejską Bibliotekę Publiczną im. Cypriana Norwida i Muzeum Ziemi Złotowskiej. Współorganizatorami imprez są liczne lokalne stowarzyszenia i kluby sportowe.

Ostatnia modyfikacja treści: 2019-09-24 13:35:55
Generuję dokument pdf. Proszę nie opuszczać strony.
Wygeneruj PDF
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner