Skład Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie
Jakub Pieniążkowski

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie
Agnieszka Jęsiek-Barabasz

Radni Rady Miejskiej w Złotowie w kadencji 2018-2023

Okręg Imię i Nazwisko Kontakt
1 - Bohaterów Westerplatte 1A - 11E, Marii Skłodowskie Curie Mariola Wegner m.wegner@zlotow.pl
2 - Juliusza Słowackiego 1 - 8, Melchiora Wańkowicza, Plac Wolności, Władysława Stanisława Reymonta. Stanisław Wojtuń  s.wojtun@zlotow.pl
3 - Bohaterów Westerplatte 12, Juliusza Słowackiego 9, Norwida bez nr 14. Henryk Golla h.golla@zlotow.pl
4 - Boczna, Konopnickiej, Marii Zientara - Malewskiej, Matejki, Norwida 14, Powstańców, Sienkiewicza, Spacerowa, Staszica, Szpitalna. Grzegorz Kolera g.kolera@zlotow.pl
5 - Bohaterów Westerplatte 13 i kolejne. Janusz Justyna j.justyna@zlotow.pl
6 - Brzozowa, Głębinowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kolejowa, Kopernika, Kujańska, Moniuszki 10 i kolejne, Nieznanego Żołnierza, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Wodociągowa, Za Dworcem. Agnieszka Jęsiek-Barabasz a.jesiek@zlotow.pl
7 - 600-lecia, aleja Piasta, Janusza Sławińskiego, Moniuszki 1- 9. Jakub Pieniążkowski jakub.pieniazkowski@zlotow.pl
8 - Bolesława Krzywoustego, Polna, Zielna. Krzysztof Żelichowski k.zelichowski@zlotow.pl
9 - al. Mickiewicza, Cechowa, Garncarska, Grochowskiego, Krótka, Mokra, Nowy Rynek, Pasterska, Podolska, Półwiejska, Spichrzowa, Studzienna, Targowa, Towarowa, Wojska Polskiego, Zduny. Krzysztof Kulasek k.kulasek@zlotow.pl
10 - Bolesława Chrobrego, Dworzaczka, ks. Piotra Skargi, Obrońców Warszawy, Ostra, Panny Marii, pl. Paderewskiego, Półwysep Rybacki, Rybacka, Stary Rynek, Wawrzyniaka, Wodna. Łukasz Piosik l.piosik@zlotow.pl
11 - Królowej Jadwigi 58 i kolejne, Plutonowego Michała Robaka, Szkolna, Władysława Jagiełły. Aldona Chmarczuk a.chamarczuk@zlotow.pl
12 - Brunona Radowskiego, Chojnicka, Ciesielska, Jana Kocika, Kamieniarska, Królowej Jadwigi 1- 57, ks. dr Bolesława Domańskiego, Łowiecka, Murarska, Przechodnia, Rogatki, Rzemieślnicza, Stolarska, Ślusarska, Świerkowa, Władysława Brzezińskiego. Krzysztof Koronkiewicz  k.koronkiewicz@zlotow.pl
13 - 8 Marca, al. Rodła, Antoniego Dorsza, Antoniego Jaśka, Bytomiaków, Franciszka Bartosza, Jana Rożeńskiego, Jaśminowa, Józefa Horsta, Józefa Mozolewskiego, ks. Leona Pellowskiego, Kwiatowa, Kwidzyniaków, Leśna, Marii Gąszczak, Pogodna, Potulickich, Promykowa, Romana Kołodzieja, Rozdroże, Różana, Słoneczna, Teofila Kokowskiego, Zamkowa. Roman Głyżewski r.glyzewski@zlotow.pl
14 - Działkowców, Jastrowska, Jeziorna, Kresowiaków, Miła, Plażowa, Spokojna, Wędkarska, Wielatowska, Wincentego Witosa, Zaciszna, Żeglarska. Stanisław Wełniak s.welniak@zlotow.pl
15 - al. Petera Josepha Lenne, Czarna Droga, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Jerozolimska, Kazimierza Brzuchalskiego, Kościelna, Maćkowiczów, Michała Drzymały, Michała Hubego, Nowa, Okrężna, Partyzantów, pl. Kościuszki, Sportowa, Widokowa, Wioślarska, Zakątek. Maciej Zając m.zajac@zlotow.pl

 

Ostatnia modyfikacja treści: 2021-01-28 10:05:51
Generuję dokument pdf. Proszę nie opuszczać strony.
Wygeneruj PDF
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner