Edycja konkursu 2020

31 maja 2021 r. w sali kinowej Złotowskiego Domu Kultury po raz XXI miał miejsce finał konkursu Powiatowe Godło Promocyjne Złoty Herb 2020, po raz pierwszy w nieco innej formule.

Celem tegorocznego konkursu było wyróżnienie mistrzów szkolących pracowników młodocianych w zakładach rzemieślniczych, za okres 3 lat tj. 2018 r., 2019r. i 2020 r., których absolwenci osiągnęli na egzaminach czeladniczych najwyższe oceny.

Organizatorami konkursu kolejny raz byli Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie oraz Burmistrz Miasta Złotowa - Pan Adam Pulit, współorganizatorem Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile.

Tegorocznymi laureatami  Złoty herb 2020 „NAJLEPSZY NAUCZYCIEL ZAWODU W RZEMIOŚLE” zostali:

  • Zakład Fryzjerski Anna Stawiszyńska ul. Boh. Westerplatte 6, 77-400 Złotów
  • Usługi Fryzjerskie Teresa Lis ul. Boh. Westerplatte 2, 77-400 Złotów

Wyróżnienia otrzymali:

  • Auto Moto Sosnowski Jolanta Olszewska ul. Złotowska 62, 77-430 Krajenka
  • Konmet Polska sp. z o.o. ul. Kolejowa 11, 77-400 Złotów
  • Salon Fryzjerski Awangarda Emilia Rogala ul. Cechowa 12, 77-400 Złotów
  • Studio Fryzjerskie Prestige Marta Majszczyk ul. Gdańska 15, 64-915 Jastrowie

 

W konkursie „ZAWODOWCY POSZUKIWANI – Mapa rzemieślników 2021” skierowanym do uczniów klas VI, VII, VIII szkół podstawowych z powiatu złotowskiego oraz miasta i gminy Łobżenica udział wzięli:

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Złotowie:

SIUTKOWSKA Natalia

LEWANDOWSKA Zuzanna

  • Szkoła Podstawowa w Radawnicy:

MARCINOWICZ Anna

NOWAK Michalina

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Złotowie

MANIKOWSKA Maja

FERTIKOWSKA Agnieszka

GROBELSKA Marianna

  • Szkoła Podstawowa w Sławianowie

BRZEZIŃSKA Oliwia

KURCZYŃSKA Martyna

MOŻDŻEŃ Julia

  • Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotowie

WALAS Aleksander

WALAS Sergiusz

  • Szkoła Podstawowa w Radawnicy

SPYCHAŁA Julia

SPYCHAŁA Jakub

  • Szkoła Podstawowa Nr 2 w Złotowie

KNITTER Nadia

PANGLISCH Sara

  • Szkoła Podstawowa w Sławianowie

KOŁODZIEJ Eliza

FICER Nikodem

  • Szkoła Podstawowa w Radawnicy

SZYMAŃSKA Agata

SKOCZYLAS Nikola

  • Szkoła Podstawowa w Sławianowie

GURCZYŃSKI Piotr

KONAK Wiktoria

JAWORSKI Szymon

KOZLOWSKA-HADZICKA Michelle

BEMBNISTA Nikola

ZIARNEK Joanna

  • Szkoła Podstawowa w Radawnicy

BRZEZIŃSKA Weronika

KOWALSKA Karolina

 

Laureaci konkursu „ZAWODOWCY POSZUKIWANI – Mapa rzemieślników 2021”

a) forma cyfrowa:

- miejsce III :

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Złotowie:

MANIKOWSKA Maja

FERTIKOWSKA Agnieszka

GROBELSKA Marianna

- miejsce II :

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotowie

WALAS Aleksander

WALAS Sergiusz

- miejsce I :

Szkoła Podstawowa w Sławianowie

BRZEZIŃSKA Oliwia

KURCZYŃSKA Martyna

MOŻDŻEŃ Julia

 

b) forma plastyczna:

- miejsce III :

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Złotowie

KNITTER Nadia

PANGLISCH Sara

- miejsce II :

Szkoła Podstawowa w Sławianowie

GURCZYŃSKI Piotr

KONAK Wiktoria

JAWORSKI Szymon

KOZLOWSKA-HADZICKA Michelle

BEMBNISTA Nikola

ZIARNEK Joanna

- miejsce I :

Szkoła Podstawowa w Radawnicy

SZYMAŃSKA Agata

SKOCZYLAS Nikola.

Zwycięscy otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy podziękowania za udział w konkursie.

Dodatkowo podczas tegorocznej Gali Burmistrz Miasta Złotowa Adam Pulit przekazał podziękowania za wieloletnie zaangażowanie w rozwój miasta Złotowa dla:

- Cechu Rzemiosł Różnych,

- Spółdzielni Mieszkaniowej PIAST,

- Złotowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku,

- Fundacji CIS – Chcemy Integracji Społeczeństwa,

- Fundacji Złotowianka,

- Towarzystwa Śpiewu im. św. Cecylii,

- Stowarzyszenia Miłośników Śpiewu Chóralnego w Złotowie,

- Polskiego Klubu Ekologicznego Regionalne Koło w Złotowie,

- Nadleśnictwa Złotów,

- Ochotniczej Straży Pożarnej,

- Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego SPARTA,

- Miejskiego Ludowego Klubu Bokserskiego SPARTA,

- Miejskiego Klubu Tenisa Stołowego SPARTA,

- Stowarzyszenia Piłki Siatkowej SPARTA ZŁOTÓW,

- Ludowego Klubu Sportowego DROGOWIEC,

i przekazał na ręce przedstawicieli symboliczny laur.

 

Oprawę muzyczną Gali zapewniła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotowie pod przewodnictwem Tomasza Mendyka. 

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Ostatnia modyfikacja treści: 2021-07-19 15:17:54
Generuję dokument pdf. Proszę nie opuszczać strony.
Wygeneruj PDF
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner