Edycja konkursu 2019

Kliknij, aby powiększyć plakat

28 lutego 2020 r. w sali kinowej Złotowskiego Domu Kultury po raz XX miał miejsce wielki finał konkursu Powiatowe Godło Promocyjne Złoty Herb 2019.

Tegoroczna Gala była wyjątkowa z uwagi na obchodzone w 2020 roku jubileusze tj. 20 lecie Konkursu Powiatowe Godło Promocyjne „Złoty Herb”, 75 lecie Cechu Rzemiosł Różnych w Złotowie, 30 lecie Samorządów Terytorialnych, a przede wszystkim 650 lecie Miasta Złotowa. Organizatorami konkursu kolejny raz byli Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie oraz Burmistrz Miasta Złotowa - Pan Adam Pulit, współorganizatorem Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile.

Patronat honorowy objęli: Poseł na Sejm RP Przewodniczący Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej - Pan Tomasz Ławniczak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego - Pan Marek Woźniak oraz Prezes Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej - Pan Jerzy Bartnik.

Do konkursu Złoty Herb przystąpiło 35 firm w kategoriach: Produkcja, Handel, Usługi, Rolnictwo i Agrobiznes oraz Zdrowy Złotów.

Nominacje w kategorii PRODUKCJA otrzymali:

1. UNAM ANDRZEJ MŁYNARSKI, ZŁOTÓW.

ZA: UZYSKANIE WZORU PRZEMYSŁOWEGO W URZĘDZIE PATENTOWYM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ NA PODSTAWĘ MONTAŻOWĄ DO PANELI FOTOWOLTAICZNYCH I WDROŻENIE DO PRODUKCJI.

2. FABRYKA TEKTURY WARTER SPÓŁKA JAWNA, TARNOWSKI MŁYN.

ZA: PRODUKCJĘ TEKTURY LITEJ BEZKWASOWEJ JAKO JEDYNY PRODUCENT W EUROPIE.

3. PLISSEEO GROUP WALDEMAR KOZIEŁ, DZIERZĄŻENKO.

ZA: PRODUKCJĘ ŻALUZJI, ROLET, MOSKITIER, MARKIZ I INNYCH PRODUKTÓW W NOWO WYBUDOWANEJ HALI PRODUKCYJNEJ.

Laureat w kategorii PRODUKCJA:

UNAM ANDRZEJ MŁYNARSKI, ZŁOTÓW.

 

Nominacje w kategorii HANDEL otrzymali:

1. PLENER KATARZYNA I RAFAŁ BARTOSIAK, MIĘDZYBŁOCIE.

ZA: WYTWARZANIE I SPRZEDAŻ UNIKATOWEJ BIŻUTERII Z KAMIENIA NATURALNEGO. 

2. P.H.U. „MEBLOMAX” ANDRZEJ HENRYK PRANKE, ZŁOTÓW.

ZA: ZWIĘKSZENIE POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNYCH ORAZ OFERTY HANDLOWEJ.

3. AGRO-LAND MAREK RÓŻNIAK, FILIA JASTROWIE.

ZA: WYBUDOWANIE I WYPOSAŻENIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZEGO CENTRUM BADAWCZO ROZWOJOWEGO W EUROPIE W OBSŁUDZE NOWOCZESNYCH MASZYN ROLNICZYCH.

Laureat w kategorii HANDEL:

PLENER KATARZYNA I RAFAŁ BARTOSIAK, MIĘDZYBŁOCIE.

 

Nominacje w kategorii USŁUGI otrzymali:

1. ZAKŁAD ROBÓT INSTALACYJNO-INŻYNIERYJNYCH HYDROPEX SP. Z O.O. SP. K. ZŁOTÓW

ZA: WPROWADZENIE NOWOCZESNYCH, UNIKATOWYCH, BEZKOLIZYJNYCH TECHNOLOGII PRZEWIERTÓW STEROWANYCH. 

2. ARTMON MONIKA MAŁACZEK.

ZA: ROZWIJANIE USŁUG TRANSPORTOWYCH I SŁUŻENIE POMOCĄ SENIOROM ORAZ OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ.

3. DOM BIESIADNY „ZAKĄTEK LIPKA” ANNA GRUBICH, LIPKA.

ZA: STWORZENIE WYJĄTKOWEGO MIEJSCA BIESIADNEGO WRAZ Z BAZĄ HOTELOWĄ.

Laureat w kategorii USŁUGI:

·         ZAKŁAD ROBÓT INSTALACYJNO-INŻYNIERYJNYCH HYDROPEX SP. Z O.O. SP. K. ZŁOTÓW

·         DOM BIESIADNY „ZAKĄTEK LIPKA” ANNA GRUBICH, LIPKA.

 

Nominacje w kategorii ROLNICTWO I AGROBIZNES otrzymali:

1. ZŁOTOWSKA SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO-PRODUKCYJNA, ZŁOTÓW.

ZA: PRODUKCJĘ PASZ DLA ZWIERZĄT GOSPODARSKICH BEZ GMO POTWIERDZONE CERTYFIKATEM VLOG.

2. GOSPODARSTWO ROLNE RAFAŁ WALCZYŃSKI, KLUKOWO.

ZA: WYSOKĄ KULTURĘ UPRAW ROLNYCH ORAZ BOGATY I NOWOCZESNY PARK MASZYN

3. GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE „U STASIA” MGR INŻ. MARTA GLUGLA, NOWY BUCZEK.

ZA: WZOROWY HOTEL DLA KONI ORAZ ZNAKOMITE ŁĄCZENIE GOSPODARSTWA ROLNEGO Z AGROTURYSTYKĄ.

Laureat w kategorii ROLNICTOW I AGROBIZNES:

ZŁOTOWSKA SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO-PRODUKCYJNA, ZŁOTÓW.

 

Nominacje w kategorii ZDROWY ZŁOTÓW otrzymali:

1. „HIPOMEDICAL 2” OŚRODEK REHABILITACJI DZIECI „ZABAJKA 2” SPÓŁKA CYWILNA K. KLACZYŃSKA I WSPÓLNICY, ZŁOTÓW.

ZA: ROZBUDOWĘ CZĘŚCI REHABILITACYJNEJ, WYPOSAŻENIE W NOWOCZESNE URZĄDZENIA DO REHABILITACJI ORAZ POWIĘKSZENIE BAZY HOTELOWEJ OŚRODKA. 

2. MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA ZŁOTÓW.

ZA: WYCHOWYWANIE MŁODZIEŻY W DUCHU PROFESJONALNEGO FUTBOLU PRZEZ WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ TRENERSKĄ.

3. KLUB SPORTOWY PERFECTA FUTSAL ZŁOTÓW.

ZA: STWORZENIE ODPOWIEDNICH STRUKTUR SZKOLENIA CHŁOPIĘCYCH I DZIEWCZĘCYCH GRUP FUTSAL.

 Laureat w kategorii ZDROWY ZŁOTÓW:

„HIPOMEDICAL 2” OŚRODEK REHABILITACJI DZIECI „ZABAJKA 2” SPÓŁKA CYWILNA K. KLACZYŃSKA I WSPÓLNICY, ZŁOTÓW.

 

Nagrodę specjalną otrzymała Gmina Złotów za wybudowanie w 2019 roku 304 instalacji fotowoltaicznych.

Podczas gali wyłonieni zostali również laureaci konkursu "Rzemieślnik – kunszt, tradycja, powołanie” realizowanego z okazji 75 lecia Cechu Rzemiosł Różnych w Złotowie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali symboliczne nagrody, a laureaci bony pieniężne. 

Muzycznie Galę uświetniali Weronika Chałubek oraz Stanisław Ogorzałek ze Złotowa.

Na zakończenie Gali odbył się koncert żeńskiego kwartetu smyczkowego z Poznania 4te Quartet.

 

Wszystkim nominowanym oraz laureatom serdecznie gratulujemy i już zapraszamy na XXI edycję konkursu.

Ostatnia modyfikacja treści: 2020-03-02 08:39:06
Generuję dokument pdf. Proszę nie opuszczać strony.
Wygeneruj PDF
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner