Opublikowano 2018-10-08 16:00:04

Złotów doceniony w konkursie "Działania proekologiczne i prokulturowe"

Kliknij, aby powiększyć plakat

Podczas uroczystej gali podsumowującej konkurs "Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wieljopolskiego" Gmina Miasto Złotów otrzymała najwyższą nagrodę w wysokości 10000 zł za projekt Miejska Fabryka Czystego Powietrza.

Konkurs przeznaczony jest dla gmin i powiatów oraz podległych im instytucji, a także organizacji, podmiotów gospodarczych i organizacji pożytku publicznego zarejestrowanych na terenie województwa wielkopolskiego. Konkurs organizowany jest nieprzerwanie od 19 lat, ciesząc się dużym zainteresowaniem, przyczynia się do aktywizacji i integracji lokalnych społeczności.
W XIX edycji konkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Złotów doceniony został za kompleksowe podejście do ochrony środowiska i zdrowia mieszkańców. Nagrodę ufundowaną ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu wręczały przewodnicząca konkursowej kapituły Marzena Wodzińska i prezes WFOŚiGW w Poznaniu - Jolanta Ratajczak.

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner