Opublikowano 2021-11-15 16:00:50

Spotkanie na temat poprawy jakości powietrza w mieście

Spotkanie na temat poprawy jakości powietrza w mieście - zdjęcie

Burmistrz Miasta Adam Pulit wraz z pracownikami Urzędu oraz Kierownikiem MZGL w Złotowie spotkał się z przedstawicielami spółek zajmujących się dostarczaniem ciepła do domów i mieszkań na terenie Miasta Złotowa. Pan dyrektor Jakub Juszczak reprezentował Duon Dystrybucja
Sp. z o.o., natomiast Engie Złotów reprezentowała Pani Monika Kowalczyk. Rozmawialiśmy o jakości powietrza w mieście, o planach i możliwościach przyłączenia do sieci nowych odbiorców, w tym budynków komunalnych, o obowiązkach nakładanych przez uchwały antysmogowe i realności ich zrealizowania w wymaganych terminach. Pan Burmistrz mając na uwadze jak najlepsze wsparcie mieszkańców w procesie wymiany „kopciuchów”, poprosił uczestników o ponowne przeanalizowanie uchwały dotyczącej dotacji „Czyste Ciepło” i zaproponowanie koniecznych zmian w programie na rok 2022.

Już wkrótce zaprosimy Państwa na kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące wsparcia w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Do skrzynek pocztowych zostaną również dostarczone nowe ulotki informacyjne.

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner