Why invest here?

Kliknij, aby powiększyć plakat

Złotów, to około 18-tysięczne miasto położone nad rzeką Głomią w północnej części województwa wielkopolskiego. Powierzchnia miasta wynosi 11,58 km2, z czego 40% stanowią wody powierzchniowe oraz tereny zielone.

Miasto jest siedzibę władz powiatu złotowskiego, wielu instytucji publicznych, finansowych jak i placówek edukacyjnych szkolnictwa podstawowego, zawodowego i licealnego. Miasto jest również „powiatowym centrum usługowo-handlowym”, posiadającym atrakcyjne warunki i tereny inwestycyjne dla przedsiębiorców.

Złotów posiada znakomite warunki naturalne do uprawiania turystki. Otoczone jest rozległymi lasami. Istnieją tu malownicze miejsca do uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa. Na terenie miasta znajduje się 5 jezior: Baba, Burmistrzowskie, Miejskie, Proboszczowskie, Zaleskie. W granicach miasta ustanowiono 25 pomników przyrody, w tym skupisko 17 pomnikowych dębów na Górze Żydowskiej. Dla miłośników pieszych wędrówek oraz wycieczek rowerowych w okolicy miasta znajdują się liczne ścieżki pieszo-rowerowe o różnym stopniu trudności.

Nasze miasto znane jest ze zdrowych warunków do życia, z lasów i jezior a także wieloletniej specjalizacji w rehabilitacji.

Naszym celem jest ugruntowanie pozycji miasta jako "Wielkopolskiego Zdroju", dzięki czemu będziemy mogli zapewnić mieszkańcom wysoki poziom życia poprzez rozwój kultury, turystyki, rekreacji, edukacji, usług zdrowotnych i społecznych a naszym szanownym gościom stworzymy profesjonalne i godne polecenia miejsce, w którym nie tylko powrócą im "siły witalne" ale bedą mogli mile i atrakcyjnie spędzić czas wolny.

Dbamy o to, by można było tu powracać do zdrowia, mieszkać i inwestować, zwłaszcza w jedną z branż: hotelarską, lecznictwa, rehabilitacji, fizjoterapii, agroturystyki, usług transportowych, usług kosmetycznych, gastronomii.

Ostatnia modyfikacja treści: 2019-06-18 10:03:00
Generuję dokument pdf. Proszę nie opuszczać strony.
Wygeneruj PDF
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner