Skład Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie
Stanisław Wojtuń

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie
Agnieszka Jęsiek-Barabasz

Radni Rady Miejskiej w Złotowie w kadencji 2018-2023

Okręg Imię i Nazwisko Kontakt
1 Mariola Wegner m.wegner@zlotow.pl
2 Stanisław Wojtuń  s.wojtun@zlotow.pl
3 Henryk Golla h.golla@zlotow.pl
4 Grzegorz Kolera g.kolera@zlotow.pl
5 Janusz Justyna j.justyna@zlotow.pl
6 Agnieszka Jęsiek-Barabasz a.jesiek@zlotow.pl
7 Jakub Pieniążkowski s.pikulik@zlotow.pl
8 Krzysztof Żelichowski k.zelichowski@zlotow.pl
9 Zygmunt Muzioł z.muziol@zlotow.pl
10 Łukasz Piosik l.piosik@zlotow.pl
11 Aldona Chmarczuk a.chamarczuk@zlotow.pl
12 Krzysztof Koronkiewicz  k.koronkiewicz@zlotow.pl
13 Roman Głyżewski r.glyzewski@zlotow.pl
14 Stanisław Wełniak s.welniak@zlotow.pl
15 Maciej Zając m.zajac@zlotow.pl
Ostatnia modyfikacja treści: 2018-11-22 11:52:25
Generuję dokument pdf. Proszę nie opuszczać strony.
Wygeneruj PDF
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner