Edycja Konkursu 2023
22 marca 2024 r. w sali kinowej Złotowskiego Domu Kultury po raz XXIV miał miejsce wielki finał konkursu Powiatowe Godło Promocyjne Złoty Herb 2023.
Organizatorami konkursu kolejny raz byli Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie oraz Burmistrz Miasta Złotowa - Pan Adam Pulit.
Patronat honorowy objęli: Wojewoda Wielkopolski Agata Sobczyk , Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak oraz Prezes Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej Marek Skoraszewski.
Podczas gali wyłonieni zostali również laureaci konkursu "Mój pomysł na biznes w Złotów. Wielkopolskie Zdroje” realizowanego dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęło łącznie 18 prac. Laureaci konkursu otrzymali nagrody, zostały również wręczone wyróżnienia oraz symboliczne podarunki dla wszystkich uczestników.
Konkurs Powiatowe Godło Promocyjne Złoty Herb 2023:
KATEGORIA: PRODUKCJA
Nominacje:
1. PROGLASS CEZARY BUDZIŃSKI, LIPKA
2. ALUPROF SA ZAKŁAD W ZŁOTOWIE, ZŁOTÓW
3. ALUBUD STOLARKA ALUMINIOWA, gMINA ZŁOTÓW
4. SERWISPALET SP. Z O.O., LIPKA
5. PIEKARNIA "JASTROWIANKA" SPÓŁKA CYWILNA, JASTROWIE
LAUREAT kategoria PRODUKCJA:
1. ALUPROF SA ZAKŁAD W ZŁOTOWIE UL. KUJAŃSKA 10 E, 77-400 ZŁOTÓW
2. SERWISPALET SP. Z O.O. UL. SPOKOJNA 18A, 77-420 LIPKA
KATEGORIA: HANDEL
Nominacje:
1. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "KASPRZYK" S. C. ZŁOTÓW
2. DELIKATESY "GROSIK" JOLANTA KULASEK, ZŁOTÓW
3. SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY S. C. SYLWI i DAMIAN PALICCY, ZŁOTÓW
4. ŚWIAT SMAKÓW MAGDALENA I MARCIN SZEFFLER, ZŁOTÓW
5. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “U MAŁGORZATY", LUCHOWO
6. DAMKOIL DAMIAN KOTUR, GMINA ZŁOTÓW
LAUREAT KATEGORIA HANDEL:
1. DELIKATESY "GROSIK" JOLANTA KULASEK UL. DOMAŃSKIEGO 4, 77-400 ZŁOTÓW
2. ŚWIAT SMAKÓW MAGDALENA I MARCIN SZEFFLER UL. WOJ. POLSKIEGO 20A, 77-400 ZŁOTÓW
KATEGORIA: USŁUGI
Nominacje:
1. KOTWICCY PRACOWNIA ZŁOTNICZA, ZŁOTÓW
2. KRZYSZTOF PIKULIK ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ, RATAJE
3. ARCHIPELAG ROZWOJU - JAROSŁAW DOBRZYŃSKI, ZŁOTÓW
4. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KRZYSZTOF NEUMANN, SZCZERBIN
5. MASARNIA BENO BENEDYKT BANACH, PODRÓŻNA
LAUREAT kategoria USŁUGI:
1. KOTWICCY PRACOWNIA ZŁOTNICZA UL. BOH. WESTERPLATTE 1G 77-400 ZŁOTÓW
2. ARCHIPELAG ROZWOJU JAROSŁAW DOBRZYŃSKI UL. MICKIEWICZA 23, 77-400 ZŁOTÓW
KATEGORIA: ROLNICTWO, LEŚNICTWO I AGROBIZNES
NOMINACJE:
1. OMNIVENT SP. Z O.O, lipka
2. MAARKADIA - GĘŚ NA KRAJNIE, GOSPODARSTWO ROLNE ARKADIUSZ TOMKE I MARCIN WIŚNIEWSKI, STOŁUŃSKO
3. GOSPODARSTWO ROLNE KULPA WALDEMAR ORAZ WERONIKA ZBONIK, MIĘDZYBŁOCIE
LAUREAT kategoria ROLNICTWO, LEŚNICTWO I AGROBIZNES:
1. OMNIVENT SP. Z O.O UL. SĘPOLEŃSKA 20, 77-420 LIPKA
KATEGORIA: ZDROWY ZŁOTÓW
NOMINACJE:
1. STUDIO FITNESS ZAGRAY-SIŁOWNIA MEDYCZNA BARBARA EWA ZAWADZKA, ZŁOTÓW
2. NATALIA I TOMASZ RACZYŃSCY SALA ZABAW "JELONKI", ZŁOTÓW
3. GREGOR ADAM GREGORKIEWICZ, ZŁOTÓW
4. KLUB SPORTOWY PERFEKTA FUTSAL ZŁOTÓW
5. STOWARZYSZENIE STREET WORKOUT, LIPKA
LAUREAT kategoria ZDROWY ZŁOTÓW:
1. STUDIO FITNESS ZAGRAY-SIŁOWNIA MEDYCZNA BARBARA EWA ZAWADZKA UL. NORWIDA 4A, 77-400 ZŁOTÓW
2. NATALIA I TOMASZ RACZYŃSCY SALA ZABAW "JELONKI" UL. MICKIEWICZA 1, 77-400 ZŁOTÓW
WRĘCZONA ZOSTAŁA RÓWNIEŻ NAGRODA SPECJALNA DLA:
· MUZEUM ZIEMI ZŁOTOWSKIEJ - ZA PIELĘGNOWANIE HISTORII I TRADYCJI MIASTA ORAZ REGIONU KRAJNY.
Muzycznie Galę uświetniali Zuzanna Rzechtalska, Julia Bielecka oraz Laura Walas.
Wszystkim nominowanym oraz laureatom serdecznie gratulujemy i już zapraszamy na kolejną XXV edycję konkursu.