Opublikowano 2019-04-16 12:02:05

Szkolenie „Własna firma – przygotowanie wniosku i biznes planu”.

Szkolenie „Własna firma – przygotowanie wniosku i biznes planu”. - zdjęcie

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Własna firma – przygotowanie wniosku i biznes planu”. Celem szkolenia jest przybliżenie informacji o zakładaniu działalności gospodarczej i formach prowadzenia firmy. Szkolenie poprowadzone zostanie w formie wykładu oraz warsztatów, w czasie których omówione zostanie przygotowanie biznes planu oraz wniosku o dofinansowanie.

Szkolenie odbędzie się w czwartek 25 kwietnia 2019 r. w godzinach od 9:00 do 14:00, w sali Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile przy ul. Grunwaldzkiej 2, sala szkoleniowa na parterze.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby planujące otwarcie własnej firmy, a także wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby uzyskać lub pogłębić wiedzę na temat rozpoczynania działalności gospodarczej oraz Funduszy Europejskich.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o czytelne wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres e-mail infoUE-pila@warp.org.pl.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 23 kwietnia 2019 r. do godziny 12:00. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane na wskazany przy rejestracji e-mail do 23 kwietnia 2019 r. do godziny 15:00.

Więcej informacji oraz program szkolenia i formularz zgłoszenia: kliknij tutaj.

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner