Nabór na członków Komsji oceniającej projekty Złotowskiego Budżetu Obywatelskiego 2019
10 lipca 2018

Nabór na członków Komsji oceniającej projekty Złotowskiego Budżetu Obywatelskiego 2019

Ogłaszamy nabór na członków komisji do przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących Złotowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019!

Nabór wniosków
26 czerwca 2018

Nabór wniosków

nabór uzupełniający wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Miasto Złotów na dofinansowanie wymiany kotłów niskosprawnych na niskoemisyjne źródła ciepła w 2018 roku.

Aktualności

Lista najnowszych aktualności

17 lipca 2018

Nowe wyzwanie - własna firma

Projekt dotyczy aktywizacji zawodowej osób w wieku 50+ poprzez podniesienie wiedzy i umiejętności z zakresu uruchomienia i prowadzenia działalności gospodarczej oraz udzielenie dotacji na jej rozpoczęcie.

05 lipca 2018

Euro Eco Festival Złotów 2018 - tak było!

Euro Eco Festival Złotów 2018 - tak było! - filmy i zdjęcia z festivalowego weekendu.

20 czerwca 2018

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

18 czerwca 2018

Uroczystości odsłonięcia pomnika Ksiedza Patrona Domańskiego

Uroczystości odsłonięcia pomnika Księdza Patrona Bolesława Domańskiego.

12 czerwca 2018

Modernizacja ul. Słowackiego

Szanowni Państwo informujemy, że w dniu 5 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Złotowie podpisano umowę na realizację zadania pn. „Modernizacja ul. Słowackiego”.

23 maja 2018

Promowanie przedsięwzięć w naszym mieście

Chcemy, by Złotów był miastem atrakcyjnym, otwartym na działania organizacji pozarządowych, wspierającym aktywność mieszkańców, zapewniającym bogatą ofertę imprez kulturalnych, edukacyjnych i sportowych. Aby mieszkańcy wiedzieli w jakich wydarzeniach mogą uczestniczyć, a organizatorzy racjonalnie planowali swoje przedsięwzięcia niezbędna jest informacja...

23 maja 2018

Sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych

Gmina Miasto Złotów informuje o funkcjonowaniu mechanizmu umożliwiającego sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych.

21 maja 2018

Konferencja Burmistrza Miasta Złotowa

Dnia 16 maja 2018r. o godzinie 12.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Złotowie odbyła się konferencja Burmistrza Miasta Złotowa, w której wzięli udział Adam Pulit – Burmistrz Miasta Złotowa i Edyta Iwańska – Prezes Zarządu MZWiK Sp. z o.o.

18 maja 2018

Delegacja nauczycieli z Białorusi w Złotowie.

Gościmy w Złotowie delegację nauczycieli z Białorusi. Projekt pt: "Z ekologią ponad granicami" będzie realizowany w dniach 14-18 maja 2018r.

04 maja 2018

Pogodna Jesień Życia w powiecie złotowskim

Projekt jest skierowany do osób niesamodzielnych (w tym z niepełnosprawnościami) oraz do opiekunów osób niesamodzielnych.

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner