Opublikowano 2018-07-04 15:45:28

Przegląd możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich

Przegląd możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich  - zdjęcie

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile organizuje bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Szkolenie a może kurs? Ja sam, a może pracodawca? Czy to możliwe? Przegląd możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich”.

Na spotkaniu zostaną przedstawione możliwości wsparcia w ramach Programu Regionalnego WRPO na rok 2018 oraz Programu Krajowego PO Wiedza Edukacja Rozwój na rok 2018.

Termin: 18 lipca 2018 r. w godzinach od 09:00 do 11:00

Miejsce spotkania:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
sala szkoleniowa


Cel spotkania: Celem spotkania jest przybliżenie informacji o możliwościach wsparcia na podnoszenie kwalifikacji i kompetencji.

Adresaci: Spotkanie skierowane jest dla każdego, zarówno osoby fizycznej jak i przedstawicieli przedsiębiorstw.

Uwaga! Informujemy, iż zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do dnia 16 lipca 2018 r.  do godziny 12:00. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl
Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 16 lipca 2018 r. do godziny 15:00.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.warp.org.pl.

baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner